Суд зобов`язав Добкіна й Кернеса особисто свідчити щодо їхньої скарги на дії СБУ

  Мер Харкова Михайло Добкін та секретар міськради Геннадій Кернес повинні особисто дати пояснення в суді щодо їхньої скарги на дії слідчих СБУ, а не через представників. Таке рішення ухвалив районний суд міста.
  Суддя зобов`язав заявників бути присутніми на засіданнях, оскільки їхні адвокати не змогли дати відповіді на деякі запитання суду щодо кримінальної справи про фінансові зловживання у мерії. Зокрема, щодо п`ятдесятивідсоткової надбавки до посадового окладу чиновників міськради. Юридичні представники муніципалітету вважають, що це не є розтрата, але пояснити природу грошових надбавок у суді не змогли. Наступне слухання призначили на п`ятницю. Сьогодні представники Добкіна й Кернеса просили суд скасувати постанову слідчого Служби безпеки про порушення кримінальної справи.

  Нагадаємо, 18 березня працівники СБУ вилучили в міськраді низку документів, що знадобилися для розслідування. Міський голова та його підлеглі чинили опір обшуку, називаючи його незаконним. За даними слідства, працівникам апарату міськради та виконкому за останні два роки нарахували зайвої матеріальної винагороди на суму близько півтора мільйони гривень.
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  9 роковини з дня трагічної загибелі В`ячеслава Чорновола (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...