5 канал

Суд заслухав активіста Майдану, що отримав три вогнепальних поранення: про що розповів свідок

Адвокати "беркутівців" упевнені, що їхні підзахисні ні в чому не винні, оскільки немає ані фото, ані відео, на якому було б зафіксовано момент поранення майданівця

У вівторок, 20 грудня, Святошинський райсуд продовжив слухання справи п'ятьох "беркутівців", яким закидають масові розстріли активістів під час Революції Гідності, в рамках якого допитали пораненого 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській – львів'янина Ігоря Заставного. Про це повідомляє "5 канал".

21-річний Ігор зазнав трьох вогнепальних поранень на Майдані і тепер пересувається на протезі. Експерти ж так і не змогли встановити, з якої точно зброї поцілили в активіста, але під час судового засідання визначили приблизний сектор стрільби – це площа перед Жовтневим палацом.

За словами представників потерпілих, свідчення Ігоря Заставного вказують, що людина, схожа на одного з підозрюваних – підполковника "Беркуту" Олега Янішевського, перебувала у місці, звідки по ньому стріляли.

"Ймовірніше за все, постріли обидва – і перший, і другий – були з одного сектору, з боку Жовтневого (палацу – 5.ua). І також особа, яку описував потерпілий, за часом і за описом могла бути особою, щодо якої ми досліджували матеріали як щодо Янішевського", – зазначила представник потерпілих Євгенія Закревська.

Водночас, адвокати "беркутівців" упевнені, що немає ані фото, ані відео, на якому було б зафіксовано момент поранення майданівця, і тому їхні підзахисні ні в чому не винні.

Дивіться такожАдвокати екс-"беркутівців" – захисники минулої влади, а не колишніх спецпризначенців

Попередній матеріал
ВР ухвалила закон про Вищу раду правосуддя
Наступний матеріал
Обама заборонив видобуток нафти та газу в Арктиці та Атлантичному океані

ГПУ звітує про затримання "беркутівця", розшукуваного за побиття активістів "Автомайдану"

Волонтер розповів, що до 80% "екс-беркутівців" продовжують працювати у поліції

Маселко: Адвокати екс-"беркутівців" – захисники минулої влади, а не колишніх спецпризначенців

Активісти заблокували залу суду у справі розгону "Євромайдану" беркутівцями