Суд залишив Іващенка за ґратами

  Валерій Іващенко залишається за ґратами. Суд вкотре відмовив захисту змінити запобіжний захід колишньому тимчасовому виконувачу обов’язків міністра оборони. Адвокат екс-урядовця клопотав, щоби його відпустили з-під арешту на підписку про невиїзд. У своєму рішенні суд також просить керівництво СІЗО звернути увагу на скарги постраждалого на здоров`я.
  Валерій Іващенко перебуває у слідчому ізоляторі майже рік. Його звинувачують у службових зловживаннях. Адвокати неодноразово наголошували, що їхній підзахисний тяжко хворий і потребує шпиталізації.

  Борис Нечипоренко, адвокат Валерія Іващенка: "Зазначені аналізи крові можна виконати лише в спеціалізованих лабораторіях, а в умовах СІЗО такі аналізи виконати неможливо. Крім того, згідно висновків лікарів, в тому числі і лікарів медичної частини слідчого ізолятору та військових лікарів, Валерій Іващенко потребує лікування у неврологічному стаціонарі в плановому порядку".

  Петро Коваль, прокурор: "Заявляю, що підстав для зміни запобіжного заходу, згідно діючого законодавства і згідно кримінально-процесуального законодавства,- немає".

  Валерій Іващенко, екс-виконуючий обов’язки міністра оборони України: "...тому було би правильно запропонувати, попросити вас, ще раз перечитати протоколи засідань від 12 липня та 1 серпня цього року, сподіваючись що вони оформлені - ці протоколи, ті частини, які містять  мої виступи, що стосуються зміни запобіжного заходу. Щоб ви не на слух сприймали, а прочитали. Втім, я не можу дозволити, щоб у будь-кого склалося враження, що я змирився з такою ситуацією, склав, так би мовити, лапки, і погодився заздалегідь із відведеною мені роллю ритуальної жертви".

  Попередній матеріал
  Ляльки в образах принца Вільяма та Кейт викликали ажіотаж у Великій Британії
  Наступний матеріал
  Янукович проігнорував Всесвітній форум українців у Києві
  Теги: