Суд заґратував активіста «Дорожнього контролю» і його адвоката на 2 місяці

  Судові слухання щодо чоловіків пройшли поспіль. Після заслухання сторін колегії суддів вирішили залишити без змін рішення попередніх інстанції. Як відомо, 7 грудня Дзиндзю взяли під варту, нібито, за участь в організації провокацій на Банковій 1 грудня. Віктор Смалій – захисник Андрія Дзиндзі. Його звинувачують у замаху на життя судді, який веде справу активіста «Дорожнього контролю». Адвокати підсудних кажуть – після сьогоднішніх рішень апеляційного суду, ці справи можна розцінювати, як політичні.

  Ганна Кищій, прес-секретар прокуратури Дніпровського району: «Мова йде про тяжкий злочин – проти правосуддя. Я думаю, що суддя врахував це при такої постанови. Крім того, на адресу судді та його родини надходили погрози і у слідства є підозри вважати, що адвокат або його оточення може бути до цього причетні».

  Аліса Дорогая, адвокат Віктора Смалія та Андрія Дзіндзі: «Я приходжу до висновку, що це питання – вже політичне. Якщо в деяких моментах ще були сумніви щодо того, що це якась помилка відносно Дзиндзі або Смалія, то наразі я приходжу до висновку, що треба якогось зробити крайнього».

  Попередній матеріал
  Підсумки саміту ЄС: Янукович втратив довіру, український народ – її здобув [відео]
  Наступний матеріал
  Рівненська міліція розслідує справу державної ваги – запуск кульки з портретом Януковича
  Теги:
  Loading...