www.business.ua

Суд заарештував майже $600 тисяч, вилучених під час обшуків у справі "Укргазбанку"

  Наразі триває розслідування за фактами привласнення кредитних коштів колишніми службовцями "Укргазбанку" у розмірі 140 мільйонів грн

  Печерський райсуд столиці наклав арешт на майже 600 тисяч доларів, вилучених під час обшуків у справі щодо привласнення кредитних коштів екс-службовцями "Укргазбанку". Про це інформує прес-служба Генпрокуратури.

  "За ініціативою Генпрокуратури судом накладено арешт на майже 600 тис доларів США, які були вилучені під час обшуків у кримінальному провадженні за фактами привласнення кредитних коштів екс-службовими особами АБ "Укргазбанк", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначають у прокуратурі, наразі спільно з Нацполіцією та СБУ проводиться  розслідування  за фактами привласнення кредитних коштів колишніми службовцями "Укргазбанку" у розмірі 140 млн грн. У кримінальному провадженні розслідується діяльність службових осіб банку в період 2008-2010 років.

  Нагадаємо, 14 грудня ГПУ провела низку обшуків, за результатами яких були вилучені набої, зброя, документація, що свідчить про протиправну діяльність та значні суми коштів.

  Попередній матеріал
  Порошенко передав Вероні 17 картин італійських художників, врятованих українськими прикордонниками
  Наступний матеріал
  В районі Світлодарської дуги ЗСУ контратакували та закріпились на нових позиціях – Турчинов

  ГПУ проводить обшуки у справі про привласнення колишніми службовцями "Укргазбанку" 140 млн грн

  Прокуратура Києва вирішила оскаржити рішення про домашній арешт екс-голови банку "Михайлівський"