Віктор Кицюк
Віктор Кицюк Юридичний інтернет-ресурс "Протокол"

Суд виправдав екссуддю Кицюка, який незаконно виносив вироки активістам Майдану

Читайте по-русски
Суддя "не знайшла" складу злочину у діях свого колишнього колеги

Шевченківський районний суд Києва виправдав екссуддю Печерського райсуду Віктора Кицюка, який незаконно судив учасників Автомайдану під час Революції Гідності. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Марія Писаренко із зали суду.

Суддя Лідія Щебуняєва оголосила, що суд визнав не доведеними обвинувачення Кицюка у винесенні свідомо неправомірного рішення та у втручанні в систему автоматизованого розподілу справ. Мовляв, заслуханих свідків і доказів прокуратури недостатньо.

На попередньому засіданні у середу, 25 листопада, терміново провели дебати попри відсутність потерпілого. Декількох свідків, яких пропонував допитати адвокат потерпілого, так і не допитали.

Вирок прокоментував і учасник Автомайдану, член правління адвокаційного центр DEJURE Роман Маселко.

Написав: "Щебуняєва "несподівано" повністю виправдала Кицюка. Вона не знайшла складу злочину у засудженні невинного, на підставі рапорта, у якому немає жодного підпису при відсутності жодного доказу вини і доказах невинуватості водія. Ось таке "правосуддя" – засудити невинного, виправдати винуватого".

Нагадаємо, судді Печерського суду Віктору Кицюку прокуратура висунула обвинувачення за винесення свідомо неправосудних рішень, арештували його у 2015. Він носив електронний браслет. Справу слухали у суді із 2016 року. Прокуратура просила для Кицюка позбавлення волі на 6 років.

Попередній матеріал
"Хутро належить звірам": у Києві активісти вийшли на захист тварин
Наступний матеріал
Кількаметрові черги та тиснява в маршрутках: як карантин спричинив транспортний колапс в Одесі
Loading...