Суд відмовив журналістам у праві оскаржити звільнення Тітушка

  Суд відмовив Ользі Сніцарчук та Владу Соделю у можливості оскаржити звільнення під заставу Вадима Тітушка, який підозрюється у їх побитті на мітингу 18 травня. Про це повідомила юрист постраждалих медійників, Вікторія Кіріна.

  За її словами, Феміда вважає, що ухвалу про обрання запобіжного заходу мають право оскаржувати тільки підозрюваний, обвинувачений, слідчий або прокурор, тож побиті журналісти - за законом - не мають навіть права висувати претензії щодо того, де перебуває нині Тітушко - на волі, чи у СІЗО. Натомість, адвокат переконує - потерпілі мають право оскаржувати рішення, які стосуються їх прав.

  Вадима Тітушка затримали за підозрою у нападі на журналістів під час мітингу у Києві 18-го травня. Проте, згодом суд випустив його під заставу у майже 23 тисячі гривень. 15-х міліціянтів, які просто спостерігали за побиттям журналістів і не втручалися, покарали дисциплінарними стягненнями.

  Вікторія Кіріна, захисник Ольги Сніцарчук та Влада Соделя: "Оскільки кримінальним правопорушенням порушуються права потерпілого і саме потерпілий є особою, яка зацікавлена в оперативному проведенні розслідування, то таке питання взагалі не може поставати, що такі рішення не стосуються потерпілого. Тому, в даному випадку, ми будемо це рішення оскаржувати, що питання обрання запобіжного заходу пов`язане з інтересами потерпілого".

  Попередній матеріал
  Угорщина готується до протистояння стихії [відео]
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську пройшли змагання із судномодельного спорту [відео]
  Теги: