Суд відхилив звернення жінки, яка зірвала стрічку Януковича

  Апеляційний суд Києва відхилив звернення Галини Швидкої, яка 24 серпня відрізала з президентського вінка шматок стрічки з іменем глави держави.
  Пенсіонерка поскаржилася на рішення Шевченківського районного суду, який визнав її дії хуліганством. Галину Швидку звинуватили у тому, що вона пошкодила приватну власність президента Віктора Януковича і засудили до 10 діб у СІЗО. Захист стверджує - пенсіонерку покарали незаконно. Відрізавши стрічку, вона лише продемонструвала свою громадянську позицію. Фото та відео-фіксацію процесу головуюча суддя Ольга Єфимова заборонила.

  Галина Швидка: "Те, що вони мені дали 10 дів, значить так треба було. значить я його хоч трішки вкусила. може задумаються".

  Дмитро Ільченко, захисник: "Оскільки це була остання інстанція, яка в україні розглядає адміністративні справи, то ми будемо звертатися до Європейського суду з прав людини. рішення європейського суду з таких приводів, як свідчить їхня практика, як правило, приймається на користь заявника і я думаю. що компенсація буде пристойна для моєї підзахисної".  

  Попередній матеріал
  Відреставровану Браму Заборовського відкрили у Софії Київській
  Наступний матеріал
  На Донеччині голодують вихованці Маріупольського інтернату
  Теги: