Суд відхилив обидва клопотання адвокатів Луценка [відео]

  Вже вдруге судді Печерського райсуду вирушили у нарадчу кімнату. Там вони мають ухвалити рішення щодо клопотання захисників екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про зміну запобіжного заходу. До цього суд відхилив обидва клопотання адвокатів підсудного. Захисники екс-міністра просили перенести засідання на 20 липня, оскільки не встигли вивчити матеріали справи.

  У Печерському райсуді столиці триває розгляд справи Луценка. Десяти днів, які суд надав новому захиснику екс-міністра, адвокатам не вистачило. Адже справа налічує 52 томи - а це майже 10 тисяч сторінок. Крім перенесення засідання, адвокати клопотали долучити до процесу, як захисника, нардепа Геннадія Москаля. Утім, і таку ідею прокуратура не підтримала, оскільки уважає Москаля свідком, і уже один раз допитала.

  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ (2007-2010): "В даному випадку, це ініціатива самого Москаля. Він звернувся до мене з такою пропозицією ще до мого арешту. Я вважаю, що це дуже важливо з огляду на те, що саме Москаь володіє інформацією, як народний депутат, про порушення кримінальної справи проти судді Вовка в часи, коли я очолював міністерство".

  Геннадій Москаль, народний депутат, НУ-НС: "Якихось показів я абсолютно дати не можу, бо я працював всього з лютого по листопад 2005 року, а Присалюку пенсія нарахувалася коли? У 2009 році. Який я можу бути до цього свідок?"

  Олексій Баганець, адвокат Юрія Луценка: "Мені потрібен місяць. Тобто, навіть якби я фізично хотів встигнути - я не міг цього зробити. Чому? Тому що з них 11 днів був один святковий день, 4 було вихідних і всього було 5 або 6 робочих днів.

   

  Попередній матеріал
  Сьогодні в ГПУ допитають Немирю і Турчинова
  Наступний матеріал
  Турчинов прибув на допит до ГПУ
  Теги: