Сьогодні в ГПУ допитають Немирю і Турчинова

  Колишній віце-прем`єр Григорій Немиря прибув до Генпрокуратури. Заступника голови партії "Батьківщина" викликав слідчий, як свідка у газовій справі проти Юлії Тимошенко.

  За словами Немирі, допит призначили саме на цей день невипадково. Адже сьогодні він мав бути присутнім на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи у Страcбурзі. Участь у заходах хотіла взяти Юлія Тимошенко. Утім, ГПУ її туди не пустила.

  Григорій Немиря, заступник голови партії "Батьківщина": "Для мене є очевидним, що якщо прокуратура раніше була внутрішнім інструментом політики нинішньої української влади, то тепер очевидно, що прокуратура стала інструментом зовнішньої політики України. З таким інструментом до Європи не ходять. Це дуже шкідливо для української зовнішньої політики. Тому що інструменти дипломатії підміняються інструментами прокуратури".  

  І сьогодні на допит до Генеральної прокуратури викликають також першого заступника лідера партії "Батьківщина", Олександра Турчинова. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальних мережах. Зустріч призначили на 15-ту годину.

  Попередній матеріал
  Переможців футбольної вікторини нагородили званням "Друг Євро-2012" [відео]
  Наступний матеріал
  Суд відхилив обидва клопотання адвокатів Луценка [відео]
  Теги: