Суд у справі вбивства фотографа Віталія Розвадовського призначили на 12 червня

  На 12 червня призначили перше судове засідання у справі вбивства фотографа Віталія Розвадовського. Таке рішення виніс Дарницький районний суд на попередньому слуханні. Суддя відхилив клопотання сторони обвинуваченого про повернення справи на досудове розслідування.

  Віталія Розвадовського жорстоко вбили наприкінці листопада минулого року. У справі фігурують чотири особи. Головний обвинувачений - неповнолітній. Нині він перебуває під вартою. Ще троє - під підпискою про невиїзд. Міліція виключала версію про те, що Розвадовський загинув через професійну діяльність. Пізніше колеги фотографа провели розслідування, згідно з яким вважають, що чоловіка вбив його знайомий через небажання повертати позичені гроші.

  Віктор Чевгус, адвокат обвинуваченого: "Я вважаю, що досудове слідство неякісно провело розслідуваняня, згідно з законом обвинувачення повинно бути конкретне, згідно з законом у обвинуваченні повинно бути вказано дата, час, місце і інші обставини".

  Сергій Кишенько, представник сестри Віталія Розвадовського: "Справа має бути призначена до розгляду і розглядатись судом, і вже в подальшому буде встановлено, чи допустив слідчий якісь порушення, чи ні, чи правильно він кваліфікував дії".

  Попередній матеріал
  Поновились перегони супервелобагатоденки "Джиро д'Італія"
  Наступний матеріал
  Представники інтелігенції назвали законопроект від ПР про мову - провокацією
  Теги: