Представники інтелігенції назвали законопроект від ПР про мову - провокацією

  Провокацією, яка зустріне великий спротив в українському суспільстві, назвали новий закон про державну мовну політику учасники ініціативної групи "Першого грудня". Об`єднання в 20-ту річницю референдуму про незалежність створили представники української інтелігенції.
  Законопроект про державну мовну політику депутати планують розглянути в четвер. У документі, зокрема, записано, що у місцях, де хоча б 10 відсотків людей вважають рідною мовою російську - про обов`язковість української не йтиметься. Один з авторів законопректу про мови, регіонал Вадим Колесніченко, заявив - Партія регіонів та КПУ підтримають проект нового закону, і вони сподіваються прийняти його у першому читанні.

  Вадим Скуратівський, учасник ініціативи "Першого грудня": "З одного боку - це колосальна провокація, а з іншого - на кожному кроці нашого з вами громадянського існування ми зустрічаємося з такою мерзотою і з такими мерзотниками".

  Богдан Гаврилишин, учасник ініціативи "Першого грудня": "Я думаю, українське суспільство уже вирішило, як буде реагувати. Буде велика маніфестація, думаю. Ми абсолютно з тим содідаризуємося".
  Попередній матеріал
  Суд у справі вбивства фотографа Віталія Розвадовського призначили на 12 червня
  Наступний матеріал
  Письменник Анатолій Дімаров відмовився приймати орден від Януковича
  Теги: