Суд у справі Діденка, Макаренка та Шепітька оголосив перерву до 25 липня

  Перерву до 25 липня оголосили у справі Ігоря Діденка, Анатолія Макаренка та Тараса Шепітька. Таке рішення ухвалив Печерський райсуд.

  Три доби дали підсудним на ознайомлення із обвинувальними висновками. Нагадаємо, першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз" Діденка, голову Держмитниці Макаренка та заступника начальника Енергомитниці Шепітька звинувачують у завданні державі збитків під час розмитнення газу. На початку липня Апеляційний суд змінив Макаренку та Шепітьку запобіжний захід із арешту на підписку про невиїзд, Діденка - залишили під вартою.

  Ігор Степанов, адвока Ігоря Діденка: "Діденко заявляв, що закордон їхати не збирається, а збирається захищати своє добре ім`я від обвинувачень на його адресу. Більш того, він готовий здати суду всі свої паспорти - закордонний, громадянина, картку, яка дає дозвіл на постійне проживання в Іспанії".

  Анатолій Макаренко, екс-голова Держмитслужби: "Якби я був у клітці, мені було б дуже важко. Кожна звилина в тюрмі - викреслена з життя. Я знаходжусь зараз на лікуванні. В мене в кишені  нітрогліцерин від серця. В лівій кишені  - окуляри, які я рік тому не носив".

  Попередній матеріал
  В Ізраїлі протестують медики та студенти
  Наступний матеріал
  У Брюсселі стартував екстрений саміт ЄС із порятунку Греції
  Теги: