Суд таки перегляне обгрунтованість засекречення справи Пукача

  Слухання справи Олексія Пукача Печерський райсуд продовжить у вівторок о 10.30 ранку. Про це розповіла журналістам адвокат Мирослави Гонгадзе, Валентина Теличенко. За її словами, суд вирішив, що йому потрібен додатковий час, щоб ознайомитися з інструкцією про порядок присвоєння грифа "секретно" в установах та на підприємствах.

  Раніше суд відхилив клопотання потерпілої сторони про проведення додаткової експертизи. Валентина Теличенко просила перевірити, чи містить обвинувальний висновок матеріали, що становлять державну таємницю. І, відповідно до результатів експертизи, зробити засідання на цьому етапі відкритими. Нагадаємо, колишнього керівника кримінальної розвідки звинувачують у вбивстві Георгія Гонгадзе. Процес зробили закритим, оскільки у справі є секретні матеріали.  

  Валентина Теличенко, представник інтересів Мирослави Гонгадзе в суді: "Суд відмовив у клопотанні про призначення експертизи з питань держтаємниці, яка б встановила, що саме є держтаємницею в обвинувальному висновку. Таким чином, суд продемонстрував бажання проводити суд в закритому режимі, аби не видно було ганьби цього процесу, не видно було, наскільки багато порушень допускає суд. Дуже прикро це констатувати".

  Попередній матеріал
  В Австралії пройшов найбільший у світі благодійний забіг
  Наступний матеріал
  Уперше за 35 років до Нової Зеландії прийшла справжня зима
  Теги: