Федір Добронравов
Федір Добронравов відкриті джерела

Суд скасував заборону на в'їзд до України зірці "Сватів"

  Читайте по-русски
  Ще восени 2017 року СБУ заборонила "головному свату" в'їзд до України на 3 роки

  Суд виніс рішення у справі щодо заборони на в’їзд акторові Федору Добронравову та анулювання права на поширення певних фільмів за його участі. Відповідний позов раніше подали телеканал "1+1" і ТОВ "Кіноквартал", повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду столиці.

  "Суд ухвалив рішення у справі щодо скасування заборони в’їзду в Україну Федора Добронравова та анулювання держпосвідчень на право розповсюдження деяких фільмів за його участі. Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши адміністративну справу за позовом ТОВ  "Телерадіокомпанія студія 1+1" та ТОВ "Кіноквартал" задовольнив адміністративний позов про визнання протиправними дій, скасування постанови та наказів", – зазначається у повідомленні.

  Зокрема, суд визнав протиправними дії СБУ, а саме звернення до Мінкульту з пропозицією внести Добронравова до переліку осіб, що несуть загрозу національній безпеці України, а також наказ Держкіно про анулювання посвідчень на право поширення й демонстрування деяких фільмів.

  "Під час ухвалення рішення у справі, судом було проаналізовано зміст довідки, яка була підготовлена СБУ і на підставі якої прийняті й інші оскаржувані рішення, та встановлено, що вона була складена з порушенням нормативних вимог та за відсутності належних обґрунтувань. Тому, всі інші рішення, прийняті відповідачами на підставі зазначеної довідки, судом визнано необґрунтованими, а тому визнано протиправними й скасовано відповідну Постанову СБУ, наказ Міністерства культури України та наказ Державного агентства України з питань кіно у частині анулювання державних посвідчень на право розповсюдження і демонстрування певних фільмів за його участі", – пояснили у суді.

  Як інформував 5.UA, у листопаді 2017 року СБУ заборонила в'їзд до України "головному свату" Федору Добронравову строком на 3 роки. Того ж року Держкіно заборонило показ серіалу "Свати". 

  Довідка: Федір Добронравов відомий за своєю роллю в комедійному серіалі "Свати" (2008-2015 рр.), а також грою у багатьох театральних виставах. 

  Попередній матеріал
  До другого туру потрапляють Зеленський і Порошенко – "Социс"
  Наступний матеріал
  У виборчому бюджеті ЦВК з'явилася "дірка" через рекордну кількість кандидатів
  Loading...