5.ua

Суд щодо втечі Мельника вкотре перенесли [відео]

  Сьогодні мали заслухати свідків. Утім, на засідання не з’явилася захисник Миколи Бедрія – Марина Танчук. Розглядати справу без адвоката, або знайти іншого захисника Бедрій відмовився. Суддя розцінив це, як затягування справи. Якщо Марина Танчук не з’явиться і на наступне засідання, Миколі Бедрію забезпечать адвоката з центру безоплатної допомоги, попередив суддя.

  Нагадаємо, 9 серпня екс-ректор податкового університету Петро Мельник утік з-під домашнього арешту. Міліціонерів Миколу Бедрія та Василя Вдовиченка, які належним чином не відреагували на сигнали електронного браслета, звинувачують у службовому недбальстві.

  Микола Шевчук, суддя: "Якщо на слідуюче судове засідання ваш захисник не з'явиться, ми тоді забезпечимо вам захисника з центру безоплатної допомоги. Вирішуйте питання".

  Андрій Матвіяс: "Я пропонував йому замінити захисника на цей час. Нічого не заважало йому зараз запросити іншого захисника, провести заплановані судові засідання, після цього його адвокат вступив би знову в процес. Однак, обвинувачений відмовився, а без участі обраного ним захисника законодавство не дає права продовжувати судовий розгляд".

  Попередній матеріал
  Ініціативна група «1 грудня» обговорила євроінтеграцію з луганськими студентами [відео]
  Наступний матеріал
  МЗС все ще сподівається, що затриманого в Мурманську українця відпустять
  Теги:
  Loading...