5.ua

Ініціативна група «1 грудня» обговорила євроінтеграцію з луганськими студентами [відео]

  Переваги та недоліки асоціації України із Євросоюзом обговорювали студенти Луганського університету із громадськими діячами.

  Основні питання, які хвилюють студентів – чи може Україна в майбутньому увійти до складу ЄС, як асоціація може вплинути на економіку держави, і чи готові люди наблизитися ментально до Європи. На зустріч прийшло близько трьох сотень студентів, переважно майбутні політологи та фахівці у галузі міжнародних відносин.

  В’ячеслав Брюховецький, черговий головуючий ініціативної групи «Першого грудня»: «Ми їздили в багатьох містах України, і останні дві зустрічі в Донецьку та Луганському університеті – як бальзам на душу. Можливо тому, що тут важче обдумувати ці проблеми. Є певні обставини, і через це напруга думання цих студентів значно вища ніж у київських, де все зрозуміло. Вони піддають сумніву, але не тому, що вони не хочуть, а тому що хочуть збагнути. А це найголовніше».

  Студенти: «Краще іти до Європейського союзу, до країн більше розвинутих. Які мають більше розвинену економіку, ніж Росія, яка не хоче, щоб Україна була розвинутою, вона хоче, щоб була подалі, у тіні Росії».

  Студенти: «Мы – Украина, Беларусь, Россия – мы не готовы к Европе. Наши люди элементарно не смогут. Это очень тяжело. Нужно не так, как хотят – за 5 лет и мы уже в Европе – это нужно 2-3 десятилетия, а то и больше».

  Студенти: «До цього я був прихильником до приєднання до Митного союзу, але сьогодні шановний пан Брюховецький повідав нам багато речей, які повинні наштовхнути нас на нові ідеї, додав вражень, як потрібно робити, як створювати нашу державу».

  Попередній матеріал
  В Донецьку обстріляли переповнений автобус [відео]
  Наступний матеріал
  Суд щодо втечі Мельника вкотре перенесли [відео]
  Теги:
  Loading...