Янукович
Янукович 5.ua

Суд щодо держзради Януковича продовжиться вже в липні

У суді повідомили, що рішення про виклик тих чи тих свідків на засідання ухвалюватиметься за результатами вивчення документів та інших доказів обвинувачення і захисту

У четвер, 29 червня, Оболонський районний суд міста Києва визначив порядок вивчення доказів під час розгляду кримінального провадження з обвинувачення екс-президента України Віктора Януковича в державній зраді і продовжить засідання о 10:00 6 липня.

Як зазначено у повідомленні, на засіданні в четвер, 29 червня, після годинної перерви суд заслухав позиції обвинувачення та захисту щодо порядку допиту свідків і вивчення доказів.

Прокурори пропонували спочатку допитати свідків сторони обвинувачення і вивчити докази обвинувачення, а потім допитати свідків сторони захисту і вивчити докази, надані адвокатами. У свою чергу адвокати Януковича хотіли, щоб спочатку було допитано свідків від їхньої сторони.

Головуючий суддя Владислав Дев’ятко визначив, що спочатку суд вивчить докази і матеріали, надані і стороною обвинувачення, і стороною захисту, а потім визначиться стосовно допиту свідків обвинувачення та захисту.

При цьому суддя зазначив, що рішення про виклик тих чи тих свідків на засідання ухвалюватиметься за результатами вивчення документів та інших доказів обвинувачення і захисту. Він попросив сторони процесу підготувати аргументовані клопотання про доцільність виклику тих чи тих свідків.

Суддя Дев’ятко також наголосив, що учасники процесу мають відкрити і показати одне одному наявні у них докази і документи.

Після цього прокурор військової прокуратури Руслан Кравченко зазначив, що, на думку сторони обвинувачення, у захисту практично немає ніяких доказів, оскільки, якби вони були, їх слід було продемонструвати обвинуваченню. У свою чергу адвокат Януковича Віталій Сердюк заявив, що сторона захисту має докази і їх буде  надано у відповідному порядку.

Напередодні 5.UA повідомляв, що оболонський районний суд міста Києва прийняв рішення розглянути кримінальну справу за обвинуваченням колишнього президента України Віктора Януковича в державній зраді та низці інших злочинів проти державності України за спеціальною (заочною) процедурою.

Дивіться також фотогалерею:

Результати розслідувань справ Майдану: інфографіка від ГПУ

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Київ оплесками проводжав в останню путь геніального графіка Сергія Якутовича
Наступний матеріал
"Інформації обмаль, стан украй тяжкий": до Дніпра доставили пораненого бійця АТО
Loading...

Суд викликав Януковича на 10 літніх засідань у справі про держзраду

Суд у справі Януковича: чому засідання укотре перенесли

Засідання суду у справі держзради Януковича - трансляція завершена