Суд помістив екс-керівника Центру оцінювання якості освіти Лікарчука під домашній арешт

  Кабмін звільнив Ігоря Лікарчука з посади директора УЦОЯО минулого року

  Печерський районний суд міста Києва обрав екс-керівнику центру оцінювання якості освіти (ЦОЯО) Ігорю Лікарчуку запобіжний захід у вигляді чотирьох тижнів домашнього арешту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив його син Костянтин Лікарчук.

  "Моєму батькові призначили домашній арешт з 22:00 до 7:00 на дачі до 28.07.16", – написав чоловік.

  Нагадаємо, 22 вересня Кабмін звільнив Ігоря Лікарчука з посади директора УЦОЯО. Зауважимо, 21 липня 2015 року у Генпрокуратурі заявили, що посадові особи керівного складу УЦОЯО викриті у несанкціонованому втручанні у Систему оцінювання якості освіти та у Реєстр осіб, які пройшли ЗНО, для зміни інформації на користь третіх осіб.

  Нагадаємо, що згодом, за даними ГПУ, слідство встановило, що службові особи ЦОЯО систематично вносили зміни і знищували інформацію, яка обробляється в базах даних ЦОЯО і зберігається на серверному обладнанні. Як результат, у ручному режимі надавалися незаконні переваги у доступі до вищої освіти. Аналізом вилучених під час обшуків доказів встановлено зміни даних у системі стосовно більш як 100 осіб, заявляли тоді в прокуратурі.

  Попередній матеріал
  Дефіцит бюджету: у Мінфіні не дорахувалися понад 3 млрд грн
  Наступний матеріал
  Експерт: про нові тарифи на ЖКГ та створення ОСББ