Суд оштрафував активістів за намети на Софійській площі

  На 170 гривень кожного оштрафували двох активістів за встановлення наметів на Софійській площі у Києві. Шевченківській райсуд столиці визнав їх винними у злісній непокорі міліції. Із рішенням суду активісти не погоджуються і мають намір подавати апеляцію.

  18 травня, в центрі столиці кількох активістів "Спільної справи" затримали беркутівці. Їм закидали злісну непокору правоохоронцям та встановлення наметів без дозволу. Під час демонтажу наметового містечка, яке розбили після завершення акції "Вставай, Україно", постраждала жінка на п`ятому місяці вагітності. Через штурм беркутівців вона втратила дитину. За словами лідера руху "Спільна справа" Олександра Данилюка, представниця громадської організації "За всю Одесу" нині перебуває у лікарні.

  Олександр Данилюк, лідер руху "Спільна справа": "Рішення, з яким ми погоджуватися не будемо. Будемо оскаржувати по кожній людині, тому що ми жодного правопорушення не вчиняли. Для нас принципово важливо скасувати це рішення і будемо робити для цього все можливе. Тому що ми хочемо, щоб правоохоронці - або режимоохоронці - які брали участь в цьому побитті, вони понесли відповідальність, тому що є людські жертви і вони мають понести відповідальність".

  Попередній матеріал
  Оклахома оговтується після потужних торнадо [відео]
  Наступний матеріал
  КМДА хоче заборонити гей-парад і акції його противників
  Теги:
  Loading...