5.ua

Суд не побачив вини Пилипишина у зловживанні на 15 млн. грн. (оновлено) [відео]

  Віктора Пилипишина зареєстрували кандидатом у народні депутати на перевиборах у столичному 223-му окрузі, які відбудуться 15 грудня. Рішення ухвалила Центральна виборча комісія на сьогоднішньому засіданні. 

  Зранку ж колишнього посадовця виправдали у суді. Екс-голові Шевченківського району столиці закидали перевищення службових повноважень. Буцімто, під час передачі комунального майна діями голови адміністрації місту було завдано збитків на суму понад 15 мільйонів гривень. На засіданні минулого тижня прокуратура вимагала для обвинуваченого 5 років ув’язнення.

  Нагадаємо, 14-го листопада Віктор Пилипишин, який торік не зміг потрапити до Верховної Ради, подав документи для реєстрації на довиборах у 223-му столичному окрузі. На власній «Фейсбук»-сторінці політик заявив, що піде на перевибори тільки після рішення суду.

  Сергій Здрак, прокурор: «За результатами судового розгляду судом винесений виправдувальний вирок – у зв’язку з відсутністю у діях Пилипишина Віктора Петровича складу злочину. Питання про подальше оскарження вказаного вироку буде вирішено після ознайомлення з протоколом судового засідання та текстом вироку».

  Віктор Пилипишин, екс-голова Шевченківської РДА м. Києва: «Я вважаю, що прийняте законне рішення. В «Фейсбуці» було написано, що мого прізвища не буде 15-го грудня при умові, якщо не буде прийняте законне рішення. Воно сьогодні прийняте».

  Попередній матеріал
  Опозиція готова відмовитись від поправок до євроінтеграційних законів [відео]
  Наступний матеріал
  Російська прокуратура перевіряє аеропорт «Домодєдово»
  Теги:
  Loading...