5.ua

Опозиція готова відмовитись від поправок до євроінтеграційних законів [відео]

  Опозиція готова зняти свої поправки до законопроектів про прокуратуру та вибори. Про це під час погоджувальної ради заявив голова фракції «Батьківщина», Арсеній Яценюк.

  Опоненти влади наголосили, залишити вони планують лише ті поправки, на яких наполягали експерти Венеційської комісії. Раніше в Партії регіонів заявили, опозиція порушує регламент та пропонує на розгляд завелику кількість пропозицій. Водночас, Яценюк зауважив, що у четвер Верховна Рада має проголосувати за увесь необхідний євроінтеграційний пакет законів. Зокрема, і можливість лікування засуджених за кордоном, що дозволить вирішити питання Тимошенко.

  Олександр Єфремов, лідер фракції Партії регіонів: «Вначале вносим полтысячи поправок до законопроектов, а потом говорим – почему их не включаем в повестку дня в срочном порядке и не рассматриваем их завтра».

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Ми розглядаємо питання зняти поправки, які є від опозиції, і залишити до 10 базових поправок, які стосуються закону про прокуратуру, на яких наполягає Венеціанська комісія. Це дасть можливість дуже швидко прийняти цей законопроект і це ж буде стосуватися закону про вибори».

  Попередній матеріал
  До України їдуть Кокс, Квасневський і Фюле (оновлено)
  Наступний матеріал
  Суд не побачив вини Пилипишина у зловживанні на 15 млн. грн. (оновлено) [відео]
  Теги:
  Loading...