Суд над беркутівцями: Слідчі надали відео та фотодокази з гільзами

  У суді планують опитати авторів відео

  У суді над беркутівцями слідчі надали відео- та фотодокази з гільзами, які були зібрані 21 лютого 2014 року на Інститутській. Загалом на місці, звідки силовики могли вести вогонь по мітингувальниках, зібрали більш як 90 гільз, інформує УНІАН.

  Зі свого боку захист та обвинувачені вказують, що серед зібраних гільз є такі, калібр яких не відповідає набоям, що використовував "Беркут". Також відео підтверджує, що з місця, де були зібрані гільзи, добре проглядається ділянка вулиці Інститутської, на якій від пострілів загинули 7 героїв Небесної Сотні.

  Прокурор Генпрокуратури Яніс Сімонов заявив: "Якщо обвинувачений заявляє, що гільзи викидаються чи вбік, чи назад, то на початкових стадіях відео, як "Беркут" відступає до бетонних барикад, вони також там перебували, стояли і відповідним чином здійснювали постріли. Відповідним чином також здійснювали постріли перебуваючи в кузовах цих автомобілів".

  "Гільзи збиралися перед "КамАЗами". А слідство каже, що стрілянина велася з-за бетонних блоків. Наскільки я пам'ятаю з курсу стрільби, автомат Калашнікова викидає гільзи вбік. Він їх не кидає наперед за кулею", – наголосив обвинувачений Сергій Аброськін.

  Раніше захист екс-беркутівців наполягав, що з-за бетонної барикади, до якої відступили силовики, не було видно наступ мітингувальників, а отже з того місця не міг вестися смертельний вогонь. Тепер у суді планують опитати авторів відео.

  Як повідомляв 5.ua, у червні експертиза показала, скількох майданівців вбили зі зброї беркутівців Зінченка і Аброськіна

  Попередній матеріал
  Опитування: у випадку референдуму українці підтримали б вступ до НАТО
  Наступний матеріал
  У селищі поблизу Бахмута підірвався на розтяжці мирний мешканець

  Генпрокуратура оприлюднила накази про призначення до Нацполіції беркутівців, яких підозрюють у злочинах проти майданівців

  Генпрокуратура оголосила підозру чотирьом беркутівцям у насильстві до учасників Автомайдану

  Сьогодні столичний суд продовжив розгляд справи колишніх беркутівців

  Ще двом беркутівцям висунули звинувачення у причетності до вбивств на Майдані

  У столичному суді триває розгляд справи колишніх беркутівців

  Суд продовжив розгляд справи колишніх беркутівців