Суд дозволив використання "Візиру" на автошляхах

  Донецький суд відмовив позивачеві, який оскаржував застосування на дорогах пристрою "Візир". Іван Чорний, юрист за фахом, намагався довести, що фотографуючи водіїв інспектори ДАІ не виконують своїх прямих обов`язків – тобто не ловлять правопорушників і не складають протоколів. Також позивач наполягав на тезі, що "Візир" – прилад неавтоматичний, тому помилки, спричинені людським чинником, зменшують його переваги.

  Разом із донеччанином Іваном Чорним суд відмовив усім українським водіям, яким не подобаються нововведення ДАІ. За один процес повернути Державтоінспекцію до написання протоколів вручну не вийшло. "Візир" таки працюватиме на дорогах. Порушники і надалі отримуватимуть так звані "листи щастя" із фото своєї автівки та місцем порушення правил дорожнього руху.

  Донецький районний суд лише поновив адвокату Івану Чорному право на оскарження в апеляційній інстанції. З`ясувалося, що ДАІ порушило терміни відправлення листа водієві. І таким чином позбавило Івана Чорного шансу посперечатися із автоінспекторами у суді. Сам позивач вердиктом не розчарований. Обіцяє, в оскарженні дій даішників і використанні ними "Візира" не зупиниться.

  Не змінила своєї позиції від початку процесу і сторона відповідача. ДАІ переконує, прилад "Візир" - досконалий  і має бездоганні документи якості свого функціонування.

  Від моменту запровадження фото-фіксації порушень на українських дорогах найбільше нарікань з боку водіїв - на неточності в отриманних поштою протоколах. Це і суперечливі показники швидкості, неправильні дата та час порушення, але здебільшого - неможливість поставити під сумнів отримані від ДАІ листи. Їх, зазвичай, отримують того дня, коли збігає термін подання скарги.

  Олександр Наумов, Віталій Богайчук, Донецьк, 5 канал

  Попередній матеріал
  Унікальний завод на ЧАЕС перероблятиме ядерні відходи
  Наступний матеріал
  У світі згадували жертв геноциду вірмен
  Теги:
  Loading...