5.ua

Студенти Ужгородського університету вимагають відставки ректора-регіонала

  Найбільший виш Закарпаття – Ужгородський національний університет – без ректора. Вчена рада та студенти вимагають призначення дострокових виборів керівника закладу.

  Ректор Федір Ващук самоусунувся, проте у відставку не подав. На мітинг зібралися кілька тисяч студентів, які розділилися на протилежні табори. Одні вимагали від ректора скласти повноваження, оскільки Ващук – член Партії регіонів і несе моральну відповідальність за події, які призвели до людських жертв. Інші ж його підтримували. Тимчасово виконуватиме обов’язки керівника вишу проректор Федір Шандор.

  Федір Ващук, ректор УжНУ: «Ми сьогодні будемо звертатися до Міністерства освіти і науки України – ну, коли воно запрацює – але ми сьогодні відправимо ці документи, що просимо оголосити про дострокові вибори ректора».

  Василь Лемак, юрист, викладач УжНУ: «Юридичної колізії жодної немає, колектив вимагає відставки ректора негайної відставки, він сьогодні у цьому приміщенні повинен написати заяву, за те що він порушував права людини в Ужгородському національному університеті».

  Попередній матеріал
  Соціологи визначили рівень довіри до потенційних кандидатів у президенти України
  Наступний матеріал
  ЗМІ: «Нафтогаз» скоротив імпорт російського газу у 5 разів
  Теги:
  Loading...