5.ua

Студенти: «Укрзалізниця, будь мужиком, дай купити квитки онлайн» [відео]

  Натепер придбати квиток за знижкою студент може лише в касі. Натомість, онлайн – тільки за повну вартість. В Укрзалізниці студентський плач почули і попросили зачекати до літа – бо триває процес узгодження з Міністерством освіти бази даних усіх студентів. Стверджують, така інформація має бути готова влітку наступного року. Активісти обіцянкам повірили – і з нагоди дня залізничника вручили начальству Укрзалізниці сім із половиною сотень підписів під своїми вимогами.

  Павло, колишній студент: «Ми закликаємо Укрзалізницю: будьте мужиком, зробіть онлайн-продаж квитків для студентів».

  Аліна, студентка: «До нас поставилися, як до третього сорту. Чому ми не можемо, як і інші люди, купити квиток онлайн, чому ми маємо або переплачувати, або стояти в чергах? Для нас це незрозуміло!»

  Павло Чекалов, заступник начальника Укрзалізниці з пасажирських перевезень: «Сейчас проходит опытная эксплуатация. В чем состоит опытная эксплуатация? Значит, на сегодняшний день при опытной эксплуатации – вот, мы уже порядка месяца проводим эту опытную эксплуатацию. С 1-го июля 2014-го года база данных Министерства образования Украины будет иметь легитимность. И этой базой данных мы сможем пользоваться при электронной продаже проездных документов».  

  Попередній матеріал
  Янукович зустрічається із заступником держсекретаря США
  Наступний матеріал
  Суд над екс-президентом Єгипту перенесли на 8 січня
  Теги:
  Loading...