5.ua

Студенти Прикарпатського університету вшановують пам'ять колеги вбитого снайпером

  Від пострілу снайпера напередодні в Києві загинув дев’ятнадцятирічний івано-франківець Роман Гурик. Нині його пам’ять вшановують в рідному Прикарпатському університеті.

   

   

  19 річний Роман навчався на факультеті філософії. Знайомі хлопця згадують - Роман від самого початку був на столичних барикадах. Їздив туди з батьком, а потім і сам. Востаннє хлопець написав на своїй сторінці у соцмережі: «Зараз або ніколи. Всі на Грушевського. На смерть». У навчальному закладі нині порожні аудиторії та коридори. Більшість студентів на барикадах столичного Майдану. Ті, хто лишились вдома, моляться за тих, хто у Києві. Кажуть, переживають, бо ті рідко виходять на зв’язок.

   

  Інна, товаришка загиблого: «Роман по житті був дуже оптимістична людина. За характером, він був таким бунтарем. Намагався відстояти свою думку. Він завжди мав свою громадянську позицію. Він був активною людиною, життєрадісною, але за характером мав такий стержень всередині, був таким бунтарем. По житті шукав, себе шукав завжди».

   

  Софія, одногрупниця загиблого: «Він був хорошою людиною, він завжди всім цікавився, і те, що сталось, так не очікувано - це дуже трагічно, як для нас, і для рідних, знайомих його і це насправді дуже страшно. І справді він був патріотом за ідею, він знав, що мав боротись за Україну. Його як кликало туди щось».  

  Попередній матеріал
  Поховали журналіста Веремія
  Наступний матеріал
  Захарченко опублікував пояснення застосування зброї
  Теги:
  Loading...