5.ua

Поховали журналіста Веремія

  Журналіста газети «Вісті» В’ячеслава Веремія, який загинув від рук найманців у центрі міста 18 лютого, поховали на Лісовому кладовищі столиці. Провести в останню путь В’ячеслава прийшли кількасот людей -  родичі, друзі, колеги з видань, однокласники, університетські товариші та сусіди.

  У Веремія залишися дружина та 4-ти річний син. На кладовищі відспівали панахиду, у руках люди тримали жалобне число газети, в якому працював В’ячеслав, із його портретом на першій шпальті. Редакція видання пообіцяла надавати матеріальну підтримку родині загиблого журналіста. Також колеги вимагають від правоохоронців якнайшвидшого розслідування справи. І закликають людей, які стали свідками трагедії - повідомити будь-яку інформацію, яка б могла допомогти розслідуванню. Завтра В’ячеславу Веремію мало б виповнитися 34 роки.

  Ігор Гужва, головний редактор газети «Вісті»: «Самое трагическое в этой ситуации то что во вторник, когда его убили, он первый день вышел на работу после ранения - 19 января его ранил осколок свето-шумовой гранаты. Он уже возвращался с работы, увидел группу бандитов и как настоящий журналист решил это заснять. И эти подонки увидели это, его вытащили, избили и застрелили».

  Ірина Касьянова, журналіст:«Он конечно был очень предан своей профессии, он всегда писал о Киеве и мог находить необычное в обычном».

  Юлія Чаплінська, однокурсниця: «Слава був дуже добрим, заводним. Він був завжди такий веселий, але в нього було підвищене почуття справедливості».

  Наталія, сусідка: «Дуже шкода, що так відбувається тому що наші діти цього не заслуговують».

  Попередній матеріал
  Депутати ПР продовжують залишати лави фракції
  Наступний матеріал
  Студенти Прикарпатського університету вшановують пам'ять колеги вбитого снайпером