5.ua

Поховали журналіста Веремія

  Журналіста газети «Вісті» В’ячеслава Веремія, який загинув від рук найманців у центрі міста 18 лютого, поховали на Лісовому кладовищі столиці. Провести в останню путь В’ячеслава прийшли кількасот людей -  родичі, друзі, колеги з видань, однокласники, університетські товариші та сусіди.

  У Веремія залишися дружина та 4-ти річний син. На кладовищі відспівали панахиду, у руках люди тримали жалобне число газети, в якому працював В’ячеслав, із його портретом на першій шпальті. Редакція видання пообіцяла надавати матеріальну підтримку родині загиблого журналіста. Також колеги вимагають від правоохоронців якнайшвидшого розслідування справи. І закликають людей, які стали свідками трагедії - повідомити будь-яку інформацію, яка б могла допомогти розслідуванню. Завтра В’ячеславу Веремію мало б виповнитися 34 роки.

  Ігор Гужва, головний редактор газети «Вісті»: «Самое трагическое в этой ситуации то что во вторник, когда его убили, он первый день вышел на работу после ранения - 19 января его ранил осколок свето-шумовой гранаты. Он уже возвращался с работы, увидел группу бандитов и как настоящий журналист решил это заснять. И эти подонки увидели это, его вытащили, избили и застрелили».

  Ірина Касьянова, журналіст:«Он конечно был очень предан своей профессии, он всегда писал о Киеве и мог находить необычное в обычном».

  Юлія Чаплінська, однокурсниця: «Слава був дуже добрим, заводним. Він був завжди такий веселий, але в нього було підвищене почуття справедливості».

  Наталія, сусідка: «Дуже шкода, що так відбувається тому що наші діти цього не заслуговують».

  Попередній матеріал
  Депутати ПР продовжують залишати лави фракції
  Наступний матеріал
  Студенти Прикарпатського університету вшановують пам'ять колеги вбитого снайпером
  Теги:
  Loading...