5.ua

Студент Одеського морського університету повторив трюк Ван Дамма [відео]

  90 тисяч переглядів за першу добу набрав відеоролик, на якому одесит Євген Калінін повторює трюк Ван Дамма. Каскадер сідає на шпагат, стоячи на дахах двох спортивних авто. Щоби зробити таке на українській дорозі, Калініну знадобилися три тижні тренувань та допомога численних друзів.

  Студент Одеського морського університету Євген Калінін з дитинства захоплювався творчістю Жана-Клода Ван Дамма. А коли побачив його славетний трюк, вирішив спробувати і свої сили. Тим паче, що вже вправно сідав на шпагат у повітрі, спираючи ноги на  дві точки опору -  зокрема на стільці. І друзі Євгена вирішили допомогти йому у здійсненні мрії.

  Ігор Гніздилов, співавтор ідеї ролика: «Его нужно было разогреть вечером, то есть отогреть его хорошо, мы отогрели его в сауне, он там парился, чтобы все было ровно, хотели использовать бусик, чтоб его греть, но использовали машину, она на холостых 4 часа рабо тала, он там постоял на шпагате, зашел – печка на всю катушку работает».

  Найскладніше було знайти водіїв, які б погодилися брати участь у встановленні трюку. Допомогти зголосилися професійні автогонщики.

  Водії-професіонали змогли зробити найскладніше у виконанні цього автотрюку - синхронно їхати на невеликій швидкості.

  Олександр Грінчук, триразовий чемпіон України з дріфтингу: «Вот эти вот 5-10-15 километров в час она именно нестабильная, это автомобиль должен постоянно находится работа сцеплением и газом, сцеплением и газом, я вам больше скажу, наверное, наша вина водителей в том, что мы не засняли полностью ярко, потому что именно водители сдались первыми - свело ноги».

  Тренувався Євген за несприятливих погодних умов: мінусової температури та рвучкого вітру. При цьому без жодного захисного одягу, щоби добре відпрацювати плавність рухів та балансування між автівками.

  Євген Калінін, ка

  скадер: «На мне был обычный свитер, обычные спортивные штаны и вот эти вот кроссовки, в которых я сейчас обут, и, в принципе, все, я хотел, чтобы это выглядело незащищенно, как под открытым небом, чтобы все было чисто и чтобы люди видели, что нет ничего такого, что бы могло меня обезопасить».

  Після того, як відеоролик подивилися майже 90 тисяч глядачів, Євген зізнався - він задоволений своїм вчинком, а ще вважає, що його приклад допоможе залучити більше українців до здорового способу життя та занять спортом.

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Провели у відставку міністра оборони Німеччини
  Наступний матеріал
  Стан постраждалих під час пожежі на ювелірному виробництві в Харкові поліпшився