Стан постраждалих під час пожежі на ювелірному виробництві в Харкові поліпшився

  Стан постраждалих під час пожежі на ювелірному виробництві в Харкові поліпшився. Про це заявляє прес-служба міської ради з посиланням на лікарів. Нагадаю, восьмеро людей загинули та семеро потрапили до реанімації під час пожежі, що спалахнула в цеху ракетно-космічного підприємства «Хартрон», що орендували ювеліри. До постраждалих - ані родичів, ані правоохоронців не пускають. Тим часом міліція і прокуратура працюють на місці події та продовжують розслідувати причини пожежі.

   

  Зоя Столиця чергує під реанімацією, її зять Олег Носик один із тих, хто рятувався від пожежі в ювелірному цеху, стрибаючи з вікна на 4-му поверсі. Пацієнта оперували вісім годин.

  Зоя Столиця, теща постраждалого: «Никаких гарантий, он не дышит. Вся сторона правая, все, что можно было поламать, все поламалось, плечо, предплечье, сустав, ключица, все ребра, таз разбит, все. Повреждено легкое, оно свернулось, он был несколько часов на адреналине, сердце не работало».

  В ювелірному цеху Олег Носик працював модельєром. На четвертий поверх, де сталася пожежа, його перевели буквально перед новим роком. Так само в реанімації і решта постраждалих. Подробиць щодо їхнього стану лікарі не повідомляють, кажуть лише, що всі почуваються краще, ніж учора. На місце пожежі сьогодні містяни несуть свічки та квіти. Усередині - з самого ранку працюють правоохоронці. На прохідній підприємства -  розгорнули пункт психологічної допомоги.

  Андрій Булайтис, спеціаліст ГУ ДСНС в Харківській області: «Естественно, это просто поддержать человека, это беседа, узнать, что именно у него случилось, насколько близкие были ему люди. И исходя из этого помочь выговориться, помочь справиться с этой бедой».

  Особи всіх загиблих уже встановили — це шестеро чоловіків та дві жінки віком від двадцяти восьми до сорока років. Двоє з них загинули, стрибаючи у вікно. Щоправда, головний рятувальник країни, якому журналісти показали ці кадри, так і не вгледів, як люди падають з вікон підприємства.

  Михайло Болотських, голова ДСНС: «Я готов каждый эпизод разобрать и отдельно с вами встретиться. Но сегодня, при всем моем к вам уважении, вы меня не убедили, что во время спасательной операции кто-то падал и кого-то не спасли. Это факт».

  Тож претензій до пожежників, які працювали на місці інциденту, урядовець не має. Натепер слідство розглядає дві версії трагедії - це людський фактор та порушення правил технічної безпеки.

  Світлана Сірик, Анна Мірошниченко, Вячеслав Кузьменко, Харків, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Студент Одеського морського університету повторив трюк Ван Дамма [відео]
  Наступний матеріал
  Захарченко зустрівся із депутатами-опозиціонерами
  Теги: