Навчання бійців роти охорони
Навчання бійців роти охорони 5.ua

Стрільби та знешкодження ДРГ: Під Полтавою стартують навчання бійців роти охорони

У складі 120 бійців – здебільшого АТОвці, а також новобранці

Під Полтавою розпочалися навчання роти охорони Полтавського об'єднаного міського військового комісаріату. Триватимуть вони десять днів, передає "5 канал". 

Як відомо, роту охорони Полтави створили рік тому. Її головна функція – оперативне реагування в разі ймовірних воєнних подій у регіоні.

Службовці, насамперед, мають стати на захист головних стратегічних об'єктів безпосередньо у самому місті і контролювати їх до прибуття армії. Усього у складі роти 120 військових. Серед них ті, хто мають бойовий досвід на сході країни, і новобранці.

"У роті охорони є добровольці – в основному ті, які пройшли зону АТО. А також ті, які виявили бажання захищати нашу державу, і які навіть не проходили службу у ЗСУ. От вони сьогодні приймають присягу. Вони добровільно виявили бажання бути у складі роти охорони", – розповів військовий комісар Полтавського об'єднаного міськкомісаріату Олександр Турченко.

Більше півсотні солдатів склали військову присягу на вірність українському народові. Уже надвечір добровольці почнуть бойову підготовку. Серед іншого, пройдуть бойові стрільби, мають навчитись виявляти і знешкоджувати диверсійні групи.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Спрацювали як швейцарський годинник: навчання бійців спецпідрозділу КОРД у Маріуполі – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві прощались із працівником СБУ, що загинув на Донбасі від вибуху авто
Наступний матеріал
Діти Донеччини побачать море: більше 500 малих вирушають в Одесу