Стець: Заява Нацради - абсолютна брехня (відео)

  Заява Нацради з питань телебачення і радіомовлення не дає жодних підстав вірити, що вона здатна піти на зустріч 5 каналу, адже цей орган просто не може ухвалити будь-якого рішення, бо і досі є недоукомплектованим і фактично недієздатним. Так прокоментував лист Нацради член наглядової ради 5 каналу Юрій Стець.

  Юрій Стець, член наглядової ради 5 каналу: "Нинішня заява Нацради є абсолютною брехнею, оскільки ті три члени Нацради, які зараз є легітимними, чітко розуміють, що для того, щоб прийняти будь-які рішення, в тому числі ті рішення, які стосуються змін до ліцензій, їм потрібен як мінімум кворум. Більше того, навіть коли з`явиться цей кворум, я не вірю в те, що та Нацрада, яка буде призначена цією владою, буде робити будь-які зміни до ліцензій будь-яких незалежних ЗМІ".

  Нагадаємо, учора Окружний адмінсуд Києва за позовом групи телеканалів Інтер забрав частоти на мовлення у 5го каналу та телеканалу ТівіАй, які були виграні ними на конкурсі Нацради. У такому тандемі влади й бізнесу, зокрема, голови Служби безпеки України Валерія Хорошковського та афільованого з ним телехолдингу Інтер, редакційна рада 5го каналу вбачає в ситуації загрозу існуванню, і своєму, і інших незалежних ЗМІ і звертається по допомогу до Президента України. Закриття 5 каналу та телеканалу ТівіАй ризикує спровокувати голодування опозиційних політиків. Про це попередив народний депутат України Микола Катеринчук. За його словами, Європейська партія, що входить до складу фракції НУ-НС, готова до безстрокового голодування через ситуацію з 5 каналом.  Попередній матеріал
  Нацрада: Рішення суду про позбавлення частот не загрожує існуванню "5 каналу"
  Наступний матеріал
  Захисники тварин закликають громадськість не приїздити до України на Євро-2012
  Теги: