Захисники тварин закликають громадськість не приїздити до України на Євро-2012

  Захисники тварин Швейцарії, Франції та Німеччини закликають громадськість не приїздити до України на Євро-2012. Такою є їхня реакція на дії вітчизняних чиновників стосовно знищення безпритульних тварин через футбольний чемпіонат.

  Про це під час прес-конференції повідомила президент міжнародного товариства захисту тварин SOS Тамара Тарнавська. Активісти відлякують потенційних туристів публікаціями та відзнятими в Україні роликами. Про жорстоке поводження з тваринами-безхатченками Тарнавська розповіла й директору УЄФА з питань Євро-2012 Мартіну Каллену. Після чого він написав листа на ім’я віце-прем’єр-міністра Бориса Колесникова. У ньому Каллен закликає владу не паплюжити репутацію УЄФА, знищуючи безпритульних чотирилапих начебто через Євро 2012.

  Тамара Тарнавська, президент міжнародного товариства захисту тварин «SOS»: "Я думаю, що після нашої зустрічі з Калленом, коли ми показали йому, що планується, УЕФА буде на них тиснути. Створені сайти, які закликають асоціації футбольних клубів, їхніх фанів, високопосадовців, зврок з Голівуду, політиків - не приїжджати".

  Попередній матеріал
  Стець: Заява Нацради - абсолютна брехня (відео)
  Наступний матеріал
  Екс-голова СБУ закликає всіх стати на захист "5 каналу" та "ТВі" (відео)
  Теги: