Стець вважає, що спікер не уповноважений забирати посвідчення у депутатів [відео]

  Позбавлення мандатів Павла Балоги та Олександра Домбровського через судову систему є виконанням політичного замовлення влади. Про це йдеться у заяві "Єдиного центру" у зв’язку з рішенням Окружного адмінсуду. Сьогодні він зобов`язав спікера забрати посвідчення у народних депутатів Олександра Домбровського та Павла Балоги. Повідомив таке інформагенціям колишній нардеп Юрій Кармазін. Він додав - рішення передбачає також вилучення карток і депутатських значків. Водночас депутат від "Батьківщини " Юрій Стець вважає, що спікер не уповноважений забирати посвідчення у депутатів.

  Юрій Стець, народний депутат, ВО "Батьківщина": "Це рішення суду - це ніщо інше, як політична розправа над народними депутатами. І очевидно, що Рибак не може виконувати це рішення суду, оскільки він таким чином буде підміняти центральну виборчу комісію. Я вже не говорю про те, що це пряме порушення конституції".

  Колишній депутат позивався до чільника Верховної Ради - аби той виконав вердикт Вищого адмінсуду, який ще 8-го лютого позбавив Балогу та Домбровського депутатства - через позов того ж таки Кармазіна про фальсифікації на Округах, за якими вони йшли у Верховну Раду.

  Попередній матеріал
  День протидії дитячій праці відзначає світова спільнота [відео]
  Наступний матеріал
  Суд не задовольнив позови Сабова та Поповича стосовно порушень на виборах мера Василькова
  Теги: