Максим Степанов
Максим Степанов МОЗ

Степанов захворів на COVID-19, не маючи сімейного лікаря – у МОЗ вирішили зайнятися "бездеклараційними"

  Читайте по-русски
  Міністр каже, що дав відповідне завдання своїм заступникам, щоб вони пропрацювали питання укладення декларацій із сімейним лікарем онлайн

  У МОЗ планують надати можливість підписувати декларацію з сімейним лікарем онлайн або ж забезпечити хворого медиком, який вестиме його протягом COVID-19. Так вирішив міністр охорони здоров'я Максим Степанов після того, як захворів на COVID-19, але досі сам не підписав декларацію із сімейним лікарем. Про це він повідомив під час брифінгу 16 листопада, інформує "Українська правда".

  "Я вирішив пройти весь шлях пацієнта як звичайний пацієнт. Я зателефонував у наш контакт-центр, тому що в мене немає сімейного лікаря. Які висновки були зроблені з цієї розмови з контакт-центром: нам дуже необхідно якомога швидше знайти рішення, як підписувати онлайн-декларації з сімейними лікарями", – розповів Степанов.

  Міністр каже, що дав відповідне завдання своїм заступникам, щоб вони пропрацювали це питання.

  "Я впевнений, що ми знайдемо рішення. Або це буде онлайн-декларація, або якщо немає сімейного лікаря, і не буде знайдено, як підписувати декларацію, то будь-який пацієнт, будь-який громадянин України повинен бути забезпечений медичною допомогою та медичним працівником, який буде вести його протягом його хвороби на COVID-19", – зазначив Степанов.

  Як повідомляв 5.UA, про те, що Степанов захворів на COVID-19, стало відомо 14 листопада, міністр пішов на самоізоляцію

  Попередній матеріал
  "Працював із потерпілими і свідками": від COVID-19 помер слідчий ДБР у справах Майдану – подробиці
  Наступний матеріал
  Макрон розкритикував Радбез ООН – ЗМІ
  Loading...