Суспільне мовлення rpr.org.ua

В Україні стартував конкурс на посаду чільника суспільного телебачення

Документи за конкурсом прийматимуть до 16 березня

У п'ятницю, 4 лютого, розпочався конкурс на посаду голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України. Про це оголосили члени наглядової ради під час брифінгу у Києві, передає "5 канал".

Як зазначається, вимоги до кандидатів традиційні – вища освіта, стаж роботи на керівних посадах у медіа не менше 5 років та вільне володіння державною мовою. Звертатимуть увагу також на знання законодавства та технічну грамотність.

Документи за конкурсом прийматимуть до 16 березня. Претенденти мають, зокрема, запропонувати основні напрямки діяльності суспільного мовлення на 2017 рік.

У результаті, члени наглядової ради відберуть кандидатів, які отримають допуск на співбесіду і за її результатами вже проводитимуть сам конкурс.

"Ми будемо аналізувати у відкритих джерелах інформацію щодо можливих зв'язків кандидата з олігархічними групами, будемо дивитися – якщо інформація буде у відкритому доступі – на матеріальні статки і звіряти зі стилем життя. Будемо аналізувати інформацію про кандидата в медіа", – зазначив член наглядової ради ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" Віктор Таран.

Нагадаємо, ПАТ "НСТУ" зареєстроване 19 січня, його статут було затверджено на засіданні уряду 28 грудня 2016 року. 100% компанії належить державі.

Зазначимо, у грудні міністр інформаційної політики Юрій Стець запевнив, що суспільне мовлення в Україні запрацює в 2017 році.

Попередній матеріал
Пішов з життя "виважений політик та патріот" – міський голова Луцька
Наступний матеріал
Лукашенко пригрозив Путіну серйозним конфліктом через демаркацію кордону

Суспільне мовлення в Україні: Японія надасть необхідне технічне обладнання

Керівником суспільної телерадіокомпанії в жодному разі не має бути колишній державний працівник – журналіст

Суспільне мовлення в Україні запрацює в 2017 році – Стець