Старший лейтенанта міліції з Луганщини створює м’які іграшки

  Хобі старшого лейтенанта міліції з Луганщини - створення м’яких іграшок. Психолог Ровеньківського райвідділу Олена Шувикіна робить зайців, котів та інші фігурки з панчіх та шкарпеток. Спочатку творила для своїх дітей. Тепер дарує друзям та колегам.

   

  До лав правоохоронців Ровеньківського райвідділу міліції новобранці потрапляють лише за рекомендацією Олени Шувикіної - психолога кадрового забезпечення.

  Олена Шувикіна, психолог Ровеньківського райвідділу міліції:«Отбираю кандидатов на службу, тестирую, диагностирую, общаюсь с ними. Последнее слово всегда за милиционером. Для меня самое главное душевное состояние. Вот это кукла Даша. Она похожа на мою крестницу, такая же прикольненькая и рыженькая».

  Створенням м'яких іграшок старший лейтенант міліції захопилася рік тому. Першу зробила для старшого сина на конкурс у школі. Нині на рахунку Олени Шувикіної десятки м'яких звірят та ляльок. Майструє їх зі шкарпеток, панчіх та синтетичного наповнювача. Іграшки зазвичай дарує.

  Ідеї для іграшок Олена запозичує в інших майстрів. Утім, копією це не називають.

  Олена Пучкова, організатор виставок авторського мистецтва: «Работы очень аккуратные, и это самое главное. То, что у нее игрушки это копии, которые уже популярные, в этом нет ничего страшного. Когда человек вкладывает душу в создание определенной игрушки, он ее все равно делает индивидуальной».

  Про хобі міліцейського психолога з Ровеньків знають і в обласному управлінні. Кажуть, майструвати полюбляють багато правоохоронців.

  Тетяна Погукай, прес-секретар ГУ МВС України в Луганській області:«То, что наши сотрудники таким образом снимают психологическую загрузку это только приветствуется. И дай Тог тебе находили время не смотря на загруженный рабочий день уделять внимание своему любимому делу».

  Олена Шувикіна мріє про персональну виставку. Для цього нині активно працює над поповненням м'якої колекції.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, «5 канал».

  Попередній матеріал
  США та Німеччина домовилися більше не шпигувати одне за одним
  Наступний матеріал
  350 українців взяли участь в забігу «Київ оупен ран кап» у столичному ботсаду
  Теги:
  Loading...