Абітурієнти
Абітурієнти vlasno.info

Стало відомо, скільки вступників рекомендовано до зарахування на бюджетну форму в українські ВНЗ

  В електронних кабінетах вступників з’явилася інформація про рекомендації до зарахування на місця державного замовлення

  Рекомендації до зарахування на бюджетні місця в українських ВНЗ отримали  60 тис. 925 вступників. Таку цифру у вівторок, 1 серпня, повідомила прес-служба МОН на сторінці у Facebook.

  Так у повідомленні зазначено, що в електронних кабінетах вступників з’явилася інформація про рекомендації до зарахування на місця державного замовлення. Незабаром вона буде оприлюднена також на сайті vstup.info та на інформаційних ресурсах вищих навчальних закладів.

  "Отримали відповідні рекомендації 60 тис. 925 вступників, які мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12 години дня 5 серпня. Їх зарахування проводиться не пізніше 12 години дня 7 серпня. З переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайтах ВНЗ або звернувшись до відповідних приймальних комісій", – йдеться в повідомленні.

  У повідомленні прес-служби також зазначено, що невикористані місця будуть надані пільговим категоріям вступників – діти загиблих воїнів АТО та діти Героїв Небесної Сотні, діти воїнів АТО, учасники бойових дій АТО. Абітурієнти, що вступали на природничі та технічні спеціальності, але не пройшли на бюджет, також зможуть отримати місце, якщо вступники, які отримали рекомендацію до зарахування, відмовляться від бюджету чи не принесуть вчасно оригінали потрібних документів.

  Як повідомлялося, зараховані на бюджетне замовлення повинні виконати вимоги щодо зарахування не пізніше 12:00, суботи, 5 серпня.

  Також до суботи, 5 серпня, вищі навчальні заклади повинні провести зарахування на місця державного замовлення на денну форму навчання за сертифікатами ЗНО, результатами творчих конкурсів, квотами і вступних іспитів. 

  До 18 серпня здійснюється перехід на вакантні місця за рахунок державного замовлення. Зарахування на контрактну форму навчання за кошти фізичних та юридичних осіб буде проходити до 30 вересня.

  Попередній матеріал
  Президент пропонує окремо вирішити питання омбудсмена
  Наступний матеріал
  Президент і парламент більше не впливають на призначення у судовій системі - ВККС
  Loading...

  Офіційно стартувала кампанія зі вступу до вишів

  Вступна кампанія-2017: експерт на собі перевірив якість освітніх випробувань

  Держзамовлення на магістрів складає не менше, ніж 50% від випуску бакалаврів – Міносвіти