Кір, захворювання, інфекція
Кір, захворювання, інфекція http://promin.cv.ua

Стало відомо, скільки українців померли від кору з початку року

  Цього року на кір захворіли понад 36 тисяч осіб, є і загиблі

  З початку року в Україні від кору померли 15 людей. Багато з них – діти. Про це інформує прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

  "Від початку року від ускладнень кору померло п'ятнадцять осіб: одинадцять дітей і четверо дорослих", – зазначається у повідомленні.

  Загалом від початку 2018 року на кір захворіли 36,4 тисячі осіб (14,1 тисяч дорослих і 22,3 тис. дітей). Найбільший рівень захворюваності зафіксували у Львівській області (7364 людини: 2164 дорослих і 5200 дітей); Івано-Франківській (3612 осіб: 971 дорослий і 2641 дитина); Закарпатській (3459 людина: 672 дорослих та 2 787 дітей).

  Крім того, високі показники захворюваності на Одещині, в Києві та на Тернопільщині.

  У МОЗ нагадують: єдиний надійний спосіб вберегтися від захворювання – вакцинація. А найбільша кількість хворих зафіксована в тих регіонах, де рівень охоплення вакцинацією найменший. При цьому урядовці додають, що найбільше хворіють на кір діти віком 5-9 років (майже 32% серед усіх дітей).

  "Це ті діти, які не отримали другу дозу КПК вчасно, через що у них не виробився імунітет до хвороби", – пояснюють у відомстві.

  Попередній матеріал
  Кабмін доручив перевірити вартість доставки пенсій
  Наступний матеріал
  У Києві почали демонтаж пам'ятника Героям Небесної Сотні