strana.in.ua

Стало відомо, коли відбудеться "системне підвищення" пенсій

  Наразі існує два основних завдання: з одного боку, не допустити краху економіки України через невиконання зобов’язань перед міжнародними партнерами, з іншого – захистити людей

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв, що "системне підвищення" пенсій відбудеться з 1 березня 2019 року. Про це голова уряду заявив в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV, коментуючи проект Держбюджету на наступний рік, повідомляє "УНІАН".

  "Ми підвищуємо пенсії, але я б хотів, щоб українські пенсіонери отримували ще вищі. Вже з 1 березня ми проіндексуємо пенсії і це буде системне підвищення, кожен рік. Але важкі завдання не виконуються миттєво", – зазначив Гройсман.

  Наразі існує два основних завдання: з одного боку, не допустити краху економіки України через невиконання зобов’язань перед міжнародними партнерами, з іншого – захистити людей. Він наголосив, що для цього розробляють систему субсидій, яка компенсує ризики для незахищених категорій населення.

  "У 2017 році почали процес зміни мінімальної зарплати. Цим ми підштовхуємо зростання, зокрема, середньої зарплати. Сьогодні роботодавці, відчуваючи дефіцит кадрів, уже йдуть на її підвищення. Це означає, що у грудні ми зможемо мати середню зарплату не менше як 10 тис. грн", – додав він.

  Як повідомляв 5.UA, з 2019 року зростання пенсій в Україні залежатиме і від зарплати, і від інфляції. Крім того, перерахунок здійснюватимуть за новою формулою.

  Попередній матеріал
  "Уряд допоможе": Гройсман пообіцяв гарячу воду для киян до кінця тижня
  Наступний матеріал
  Ігор Гужва заявляє, що отримав політичний притулок в Австрії

  "Укрпошта" може припинити доставку пенсій – подробиці

  Аналізи та УЗД у 2019 році будуть безоплатними – Гройсман

  Проект "Бюджету-2019": Кабмін пропонує додати на пенсії 27,2 мільярда

  Гройсман розповів, коли зросте мінімальна заробітна плата

  На хлібі та воді вже три місяці: чому у Львові подружжя переселенців залишилося без пенсій – сюжет

  "Уряд допоможе": Гройсман пообіцяв гарячу воду для киян до кінця тижня