Пенсійне посвідчення
Пенсійне посвідчення Слово і Діло

Проект "Бюджету-2019": Кабмін пропонує додати на пенсії 27,2 мільярда

  На пенсії у бюджеті цього року планують закласти більше грошей, ніж це було у 2018 році
  Кабінет Міністрів України пропонує прописати у проекті Державного бюджету України на 2019 рік видатки на пенсійне забезпечення в розмірі 166,5 млрд грн, що на 27,2 млрд грн більше, ніж у 2018 році. Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту головного фінансового документа країни, уже зареєстрованого на сайті Верховної Ради.

  "Видатки державного бюджету, що спрямовуватимуться Пенсійному фонду України на виплату пенсій у 2019 році за бюджетною програмою "Фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду" становитимуть 166,5 млрд грн, що на 27,2 млрд грн більше, ніж у 2018 році", – зазначили автори законопроекту.

  Водночас, у 2019 році, як і у попередні роки, мінімальні пенсії виплачуватимуть у розмірах, не нижчих за встановлений законодавством прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність; за рахунок коштів державного бюджету здійснюватимуть видатки на пенсійне страхування окремих категорій громадян (осіб, які проходять строкову військову службу, доглядають за дитиною або інвалідом).

  Урядовці переконані в тому, що передбачений обсяг видатків державного бюджету для Пенсійного фонду України дасть змогу забезпечити виплату пенсій, допомоги та покриття дефіциту коштів Фонду відповідно до чинного законодавства.

  Попередній матеріал
  Можливий витік газу: на Львівщині зі школи евакуювали понад 400 учнів
  Наступний матеріал
  У Харкові заґратували водія, який п'яним влетів у зупинку громадського транспорту
  Loading...