Метро
Метро Shutterstock

Стало відомо, як працюватиме громадський транспорт під час жорсткого локдауну

  Читайте по-русски
  Без обмежень можна буде користуватися метро та літати у межах країни

  Громадський транспорт не зупинятимуть під час дії жорсткого карантину в Україні з 8 по 24 січня 2021 року. Про таке поінформував міністр інфраструктури Владислав Криклій у власному Telegram-каналі.

  За словами Криклія, більшість видів транспорту перевозитиме пасажирів відповідно до кількості місць для сидіння.

  "Автотранспорт, у тому числі маршрутні таксі, тролейбуси, трамваї та залізниця перевозитимуть пасажирів у кількості місць для сидіння. Це стосується міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення", – зауважив міністр інфраструктури.

  Без обмежень відбуватимуться внутрішні авіарейси. Однак якщо українці захочуть подорожувати літаком за кордон – умови в'їзду/виїзду до бажаної країни потрібно буде ретельно перевірити. Це завдання лежить на плечах пасажира.

  Також без обмежень щодо кількості місць для сидіння працюватиме метро. Без змін залишиться і робота операторів поштового зв'язку.

  Нагадаємо, що жорсткий локдаун діятиме в Україні на початку 2021 року – з 8 до 24 січня включно. При цьому працюватиме громадський транспорт, а під обмеження потраплять кафе, ресторани, спортивні зали, ТРЦ, непродовольчі ринки.

  Попередній матеріал
  Уряд призначив нового очільника ДФС
  Наступний матеріал
  Від чого люди найчастіше помирали за останні 20 років: у ВООЗ назвали причини
  Loading...