Спростування інформації, озвученої в "Час:Підсумки" 17.08.08

  У випуску щотижневої програми «5 каналу» «Час: підсумки», яка вийшла в ефір 17 серпня цього року о 21.00, в сюжеті щодо відбудови постраждалих від повені сіл Чернівецької області, було озвучено інформацію про скотомогильник в селі Чорногузи, поруч із яким нібито і ведеться будівництво. Водночас, у тому ж сюжеті були наведені слова одного з керівників області, що заперечують факт його наявності.

  Оскільки робота журналістів «5 каналу» ґрунтується передусім на принципах об’єктивності, зваженості та збалансованості у подачі новин, редакція за власною ініціативою провела окреме розслідування з цього приводу. 

  На цей момент канал має копії документів, які дають підстави стверджувати, що скотомогильника у згаданому селі справді немає. Будівельні роботи у Чорногузах здійснюються у повному обсязі. На місці працює багато техніки та людей. Робота не припиняється навіть у вихідні. 

  Отже, редакція «П’ятого» вважає за необхідне принести свої  вибачення  і повністю спростувати інформацію, озвучену кореспондентом каналу в ефірі програми. 

  Прес-служба "5 каналу"

  Попередній матеріал
  Як не потрапити до пастки Інтернет-шахраїв
  Наступний матеріал
  У Черновецького спробують популяризувати жовто-блакитний стяг
  Теги:
  Loading...