Спроба самоспалення під стінами ЛОДА

  Спроба самоспалення під стінами Львівської ОДА. 55-річний мешканець селища Великий Любінь облив себе легкозаймистою речовиною та підпалив. Урятували самогубцю міліціонери, які охороняють державну установу, та депутати Обласної ради. Нині - потерпілий у лікарні з опіками 30% поверхні тіла.

  Старшина міліції Володимир Хміляр каже - вибіг на крики людей і побачив чоловіка, охопленого полум`ям. Правоохоронець схопив вогнегасник і почав гасити самогубцю. На допомогу з приміщення вибігли і депутати.

  Володимир Хміляр: "Він на всі питання мовчки реагував, нічого не говорив, та швидка зразу приїхала забрала його і не було часу навіть розпитати його".

  Валерій П`ятак, заступник голови обласної ради: "По інформації людина є хвора, дай боже їй здоров`я і є певні ситуації можливо в сім`ї, що є мотивом цього треба зараз розібратися".

  За словами лікарів, стан потерпілого тяжкий, і ускладнюється ще й тим, що потерпілий - інвалід другої групи і має чимало хронічних захворювань.

  Ігор Стояновський, заступник головного лікаря 8-ї комунальної клінічної лікарні: "В нього зараз є біля 30, може дещо більше відсотків опіків, що супроводжуються опіковим шоком. Зараз лікування направлене на подолання опікового шоку. Найбільше пошкоджена опіком спина, верхні кінцівки, частково нижні".

  Спілкуватися із пацієнтом медики не дозволяють, зважаючи на його стан. Не хочуть говорити і рідні постраждалого. Правоохоронці розслідують справу. Кажуть - якщо з"ясують, що людину довели до самоспалення - порушать кримінальну справу. 

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Фестиваль сиру в Італії
  Наступний матеріал
  Греція 2 день поспіль намагається домовитися з кредиторами
  Теги: