Справи Діденка, Макаренка та Шепітька знову роз`єднали

  В окреме провадження виділив Печерський райсуд справу колишнього заступника голови "Нафтогазу" Ігоря Діденка.

  Таким чином, він задовольнив клопотання захисту. Про розділення справ Діденко клопотав не вперше, але лише сьогодні сторона звинувачення не заперечувала проти цього. Справи екс-начальника митниці Анатолія Макаренка, а також колишнього керівника київської енергомитниці Тараса Шепітька - залишаються об`єднаними. У справі про розтрату 11 мільярдів кубометрів газу  "РосУкрTнерго" митникам та екс-керівникові "Нафтогазу" інкримінують різні статті, і справи мають різний склад злочину та свідків. 

  Ігор Степанов, адвокат Ігоря Діденка: "Ми очікуємо пришвидшення. Тому що механічно об`єднані справи, вони, при тому, що Діденко знаходиться за гратами, строк утримання його за гратами продовжується. Ми розуміємо, що таким чином це буде більш швидко". 

  Справи екс-начальника Митниці Анатолія Макаренка а також колишнього керівника київської енергомитниці Тараса Шепітька залишаються об"єднаними. Наступне засідання у справі відбудеться 28 липня у Печерському районному суді Києва. Планується, що у четвер підсудним зачитають обвинувальний висновок.

  Попередній матеріал
  Переможцем велобагатоденки "Тур де Франс" став австралієць Кейдел Еванс
  Наступний матеріал
  Норвезька поліція скоротила список жертв подвійного теракту до 76 осіб
  Теги: