Справу родини Павліченків розглядають зараз у Апеляційному суді Києва [відео]

  Апеляційний суд Києва продовжив допит Сергія Павліченка, якого разом із його батьком засудили за вбивство судді Сергія Зубкова.

  Під будівлею установи вже тридиційно зібрався мітинг прихильників Павліченків. Близько півтори сотні футбольних фанатів та націоналістів запалили фаєри і вигукують гасла на підтримку родини Павліченків. Нагадаємо, на попередньому зібранні - під час допиту Сергій Павліченко заявив, що зізнання у вбивстві він зробив під тиском. За його словами, міліціонери  погрожували йому тортурами і шантажували більшим терміном в`язниці для батька. Дмитра та Сергія Павліченків визнали винними у вбивстві судді та заґратували до довічного ув`язнення і 13 років за ґратами - відповідно.

  Прихильник Павличенків: "Ну людей в`яжуть їм справу за тими доказами, яких не існує, це вже є неправильним вчинком і людей, які їх підтримують, є патріотами".

  Прихильник Павличенків: "Хочеться справедливості, тому що я живу в Україні, хочеться, щоб моя держава була незалежна і некорумпованою, як вона зараз. Павличенко завжди був чесним, а чому його посадили - я досі не розумію". 

  Попередній матеріал
  Картини з піску та мушель створює майстриня з Дніпропетровська [відео]
  Наступний матеріал
  Грецькі моряки повернулися до роботи після страйку
  Теги:
  Loading...