Картини з піску та мушель створює майстриня з Дніпропетровська [відео]

  Картини з піску та мушель створює майстриня з Дніпропетровська. Світлана Іванченко збирає природні матеріали - потому їх сортує за кольорами та формою. Спеціалізується художниця винятково на портретах та пейзажах.

  Світлана Іванченко, майстриня: "Вот это то, что прям целый ларец с моря привез мой сын".

  З усіх подорожей Світлана Іванченко привозить у якості сувеніра лише пісок та мушлі. І близьких людей просить. Чоловік майстрині до таких замовлень вже звик. 

  Віталій Іванченко, чоловік майстрині: "На пляже тупо лежать, во-первых, вредно, во-вторых, быстро надоедает, а так ходишь по пляжу, собираешь. Тут специфика такая, что самое главное – найти цвета, определенную палитру".

  Природний матеріал жінка перебирає  за розміром та  кольорами. Малюнок на дошку майстриня спочатку наносить олівцем. Потому викладає підготовлені піщинки та мушлі. Жінка каже це її власна техніка створення картин.

  Світлана Іванченко, майстриня: "Этот материал мне напоминает детство, я выросла на берегу моря. Я уже больше 20 лет живу в промышленном городе, мне хотелось какого-то тепла, то, что согревает. И мне кажется, прикладное искусство еще не совсем раскрыто".

  Мистецтвознавці кажуть – Світлана Іванченко майстерно опанувала техніку виготовлення картин із мушель.

  Володимир Кулічіхін, мистецтвознавець: "Можно назвать искусством не традиционным, не обычным, но искусством, которое к тому же может воздействовать и на автора, и на зрителя…Она чувствует материал, с которым работает, она выражает свое настроение, свое понимание природы, свое понимание человека, которого изображает".

  За дванадцять років художниця створила вісімдесят картин, більшість з яких  перебувають у приватних колекціях України, Росії, Ізраїлю та Німеччині. Нині Світлана Іванченко готується до чергової персональної виставки.

  Марія В`яткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Чемпіонат світу з манікюру влаштували у Римі
  Наступний матеріал
  Справу родини Павліченків розглядають зараз у Апеляційному суді Києва [відео]
  Теги:
  Loading...