Суд у справі МН17
Суд у справі МН17 5 канал

Справа МН17: адвокатам підозрюваного росіянина дозволили оглянути уламки літака – подробиці

  Читайте по-русски
  Наступне судове засідання відбудеться 31 серпня

  Захист обвинуваченого у справі збиття MH17 росіянина Олега Пулатова отримав від суду дозвіл оглянути уламки авіалайнера. Про це інформує "Європейська правда".

  За версією прокуратури, Боїнг збили російською ракетою "Бук" із підконтрольної сепаратистам території. Утім, адвокати бойовика Олега Пулатова наполягали на дослідженні інших версій. Зокрема, про те, що літак збили з підконтрольній Україні території.

  Судді також погодилися заслухати додаткових свідків та дати експертам можливість перевірити відеоматеріали справи на можливі маніпуляції. Адвокатам підозрюваного дозволили оглянути уламки Боїнга.

  Наступне судове засідання відбудеться 31 серпня.

  "Всеохопне розслідування встановило головний сценарій, згідно з яким рейс MH17 збили з ракети "Бук" із Первомайська. Це підтверджують численні матеріали слідства. Прокуратура також дослідила можливі інші причини катастрофи MH17 і відкинула ці версії, базуючись на незалежних результатах розслідування. Адже вони взаємовиключні. Якщо рейс збили з винищувача, то відповідно, його не могли збити ракетою "Бук". І навпаки. Те ж саме стосується і місця запуску зброї. Суд вважає, що оцінити доречність запиту про розгляд альтернативних сценаріїв можна лише тоді, коли відомі всі запити про розслідування. Особливо ті, які стосуються головної версії", – заявив Гендрік Стейнхаус, головуючий суддя.

  Нагадаємо, Боїнг малайзійських авіаліній збили в небі над Донбасом 17 липня 2014-го. Загинули всі 298 людей, що перебували на облавку.

  3 липня останнє засідання чергового раунду слухань у справі про збиття літака рейсу MH17 розпочалося в Нідерландах.

  Попередній матеріал
  Стрілянина у центрі Києва: дві людини госпіталізовані – що відомо
  Наступний матеріал
  "Перекреслення реформ НБУ – це відкидання 6 років проєктної підтримки Канадою" – екс-посол Ващук назвав суму
  Loading...