Скріншот відео

Справа харківського екс-беркутівця: суд узявся за відеодоказ

Водночас прокурор готує клопотання про додатковий допит експертів

Дніпровський райсуд столиці почав переглядати відео, надане представником потерпілих, у справі колишнього харківського беркутівця Андрія Хандрикіна.

Відео на запит представника надала редакція "Громадського" – на минулому засіданні журналістка Анастасія Станко надала свідчення, тоді ж його і долучили як доказ. Закінчити перегляд запису мають наступного засідання, на якому планують допитати і обвинувачуваного Хандрикіна.

Водночас прокурор готує клопотання про додатковий допит експертів. Якщо його задовольнять, допит буде відкладено, оскільки він має бути останнім етапом судового розслідування.

Йдеться про події на колонаді стадіону імені Лобановського 20 січня 2014 року: тоді двоє людей – ще неповнолітній Михайло Низькогуз та Владислав Цілицький – зазнали численних травм. За версією слідства, їх побили троє тодішніх беркутівців.

Андрій Хандрикін нині на лаві підсудних, а Владислав Мастега та Артем Войлоков втекли до Росії.

"Важко підбити будь-які результати цього засідання, оскільки, за ініціативою саме представників потерпілих, воно було фактично зірване. Наступного разу, я сподіваюся, ми додивимося відео, залишилося 20 хвилин, і мій підзахисний Андрій Хандрикін дасть свідчення з цього питання", – запевнив адвокат підсудного Валентин Рибін.

"Важливо саме дослідити повністю всі події 20 січня, тому що під час судового процесу захисник Хандрикіна Рибін неодноразово маніпулював фактами, виставляючи таким чином працівників "Беркуту" невинними вівцями", – відповів представник потерпілого Цілицького Сергій Гришко.

Попередній матеріал
УПЦ МП відмовилася від участі у створенні автокефальної Церкви та розриває євхаристійне спілкування з Константинополем – заява
Наступний матеріал
У Києві прорвало трубу з окропом – центр міста став у заторах – відео (оновлено)

Будівництво Музею Революції Гідності відкладається – яка причина

Слідчі дії на алеї Героїв Небесної Сотні триватимуть не менше як місяць – Горбатюк

Знущання та катування майданівців: чому прокурори хочуть допитати захисницю Волкова

"Видно потрапляння куль і смерть активістів": на суді у справі екс-беркутівців показали відео гарячих подій Майдану

Через будівництво музею Революції Гідності, слідчі експеременти опинилися під загрозою – ГПУ

УПЦ МП відмовилася від участі у створенні автокефальної Церкви та розриває євхаристійне спілкування з Константинополем – заява