Музей Революції Гідності
Музей Революції Гідності Мінкульт

Будівництво Музею Революції Гідності відкладається – яка причина

Цього в суді вимагали представники Генеральної прокуратури України

Печерський райсуд Києва заарештував земельну ділянку і заборонив будівництво музею на алеї Героїв Небесної Сотні до завершення слідчого експерименту. Відповідне рішення ухвалено 6 листопада, передає "112 Україна".

Як стало відомо, таким рішенням суд задовольнив клопотання Генпрокуратури і наклав арешт на земельні ділянки площею 0,5353 га, надані в постійне користування Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності.

Крім того, суд заборонив представникам музею та іншим особам користуватися цими ділянками: здійснювати будь-які дії, спрямовані на пошкодження, псування, знищення або перетворення рельєфу місцевості, об'єктів (споруд, стовпів, рекламних конструкцій), зелених насаджень, а також вчиняти інші дії, які можуть призвести до знищення доказів розстрілу мітингувальників 18-20 лютого 2014 року або до зміни обстановки на цій ділянці до завершення слідчих дій.

Саме на цій ділянці, за даними ГПУ, 20 лютого 2014 року беркутівці розстріляли 49 і поранили 80 активістів Євромайдану.

Нагадаємо, 7 листопада в середмісті Києва почався демонтаж меморіалу Героям Небесної Сотні – так само для проведення слідчих експериментів. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

Заходи щодо вшанування Героїв Небесної Сотні у Києві – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На столичній Русанівці побили чоловіка, а потім обстріляли його
Наступний матеріал
Затримані в Греції українські моряки повернулися додому
Loading...